Historia marki

Historia marki my♡ga


Myga to ekologiczna marka założona w 2017 roku w Wielkiej Brytanii przez Claudię i Jordana Price, którzy z chęci wspólnej pracy, która pozwoliła im spędzić więcej czasu razem, zbudowali marzenie na całe życie. Myga to połączenie pasji do wszystkiego, co holistyczne i fachowej wiedzy w zakresie rozwoju produktów, połączone z głębokim pragnieniem stworzenia lepszej przyszłości dla swojej rodziny – przy jednoczesnym pozytywnym wpływie na świat.

Pochodząca z Austrii Claudia jest głęboko zakorzeniona w praktykach holistycznych; zrobiła pierwszy krok we wczesnych latach dwutysięcznych i udała się do Indii, aby osiągnąć większą introspekcję. Podczas swojej podróży po Azji Claudia spędzała czas w aśramach i uczyła się różnych praktyk medytacyjnych, jednocześnie obejmujące inne kultury. To w konsekwencji doprowadziło do pierwszego 200-godzinnego kursu szkoleniowego dla nauczycieli jogi RYT.

Claudia jest orędowniczką ekologicznego stylu życia i ma nadzieję zainspirować innych do większej świadomości swoich wyborów na rzecz dobrego samopoczucia psychicznego, fizycznego i duchowego.

Urodzony i wychowany w Wielkiej Brytanii, Jordan kierujący się pasją do przygody i umiejętnością nieszablonowego myślenia, co było siłą napędową jego pracy jako przedsiębiorca. Praktyczne myślenie, intuicyjne przywództwo i chęć wkroczenia w nieznane ułatwiły Jordanowi udaną karierę w imporcie i eksporcie. Dzięki ponad 20-letniemu praktycznemu doświadczeniu w rozwoju produktów, Jordan zbudował i rozwinął kilka firm od podstaw, które obecnie działają na rynkach światowych. Jego postawa zaradności i ambitna osobowość znajdują odzwierciedlenie we wszystkich wysiłkach Jordana, ponieważ buduje poczucie zaufania i motywuje otaczających go ludzi.

Siłą napędową biznesu pary jest ich dwoje dzieci, Ava i Phoenix, które dzięki wspólnej pracy Claudii i Jordana mogą spędzać więcej czasu z rodziną. Zakochani w swojej karierze, Claudia i Jordan postanowili połączyć swoją wiedzę i stworzyć markę, która będzie wartościowa dla całej rodziny, jednocześnie pozytywnie wpływać na świat.

2017

W 2017 roku Claudia i Jordan znaleźli lukę na rynku wysokiej jakości i niedrogiej odzieży do jogi w opakowaniu bez plastiku, więc postanowili szerzyć radość z jogi poprzez tworzenie kreatywnych i zrównoważonych produktów. Myga początkowo działała jako sklep internetowy i dostarczała innym detalistom, takim jak ASOS, Next i wielu innym, wyjątkową gamę mat do jogi i kilka podstawowych akcesoriów do jogi.

2018

Pod koniec 2018 roku Myga miała swoje pierwsze dwa sklepy typu pop-up. Jeden był w Touch Wood w Solihull, a drugi w Bullring i Grand Central w Birmingham. Po tak pozytywnym odbiorze opinii publicznej, pojawiło się duże zapotrzebowanie na kolejne produkty, więc para postanowiła poszerzyć swoją ofertę.

2019

Wiosna 2019 rozpoczęła się od dobrze przyjętej oferty produktów do jogi dla dzieci, która obejmowała kilka mat dla dzieci.

Latem 2019 para ogłosiła współpracę z organizacją charytatywną Breast Cancer Awareness w Wielkiej Brytanii. Myga opracowała sześć wspaniałych wzorów mat, które zawierały piersi i przydatne wskazówki, jak sprawdzić swoje piersi. Podczas sprzedaży każdego produktu z tej serii darowizna 5 GBP była przekazywana na ten cele.

Jesienią 2019 roku Myga otworzyła drzwi do swojego pierwszego sklepu detalicznego – w samym sercu Birmingham. Jedyny w swoim rodzaju w West Midlands sklep Myga szybko stał się znany jako firma rodzinna z Vegan Café, Yoga Studio i Boutique w jednym miejscu.

2020


Myga wprowadza swoją pierwszą linię odzieży dla kobiet. Oparta na minimalistycznym designie z wysokiej jakości materiałów kolekcja stawia na wygodę i funkcjonalność – bez podążania za współczesnymi trendami mody.

W marcu 2020 wybuchła pandemia Covid-19 – i podobnie jak wiele innych firm – Myga musiała tymczasowo zamknąć swój sklep detaliczny w Birmingham, ale nadal wprowadzała innowacje w świecie online i dostosowywała się do obecnych warunków rynkowych.

W czerwcu 2020 r. Myga ponownie otworzyła drzwi swojego sklepu i Vegan Café, zapewniając jednocześnie najwyższe bezpieczeństwo wszystkim swoim pracownikom i klientom zgodnie z wytycznymi rządowymi.

We wrześniu 2020 roku Myga otworzyła swoje drzwi do zupełnie nowego sklepu Crystal – Elements by Myga. Elements by Myga jest przeznaczony do sprzedaży szerokiej gamy kryształów i odpowiednich książek, jednocześnie umożliwiając spotkanie się klientom i pracownikom - podobnie myślących ludzi.

2021

W styczniu 2021 Myga wprowadza na rynek swoją pierwszą linię biżuterii Yoga.

Marzec 2021, Myga wprowadza zupełnie nową gamę przedmiotów do medytacji, takich jak misy, kadzidełka, uchwyty, pudełka.

Czerwiec 2021, Myga nawiązuje współpracę z Prem Illam, fundacją charytatywną, której celem jest zapewnienie opieki nad dziećmi niepełnosprawnymi fizycznie i umysłowo oraz biednymi dziećmi, niezależnie od kasty i religii na południu Indii.

Sierpień 2021, Myga staje się biznesem zajmującym się jogą, wellness i fitness, którego podstawą jest zawsze joga. Myga wita w swoim asortymencie kettlebells i hantle.

2022

Marzec 2022 Sklep z kryształami Mygi „Elements” przenosi się obok głównego sklepu.

Jako firma rodzinna i rodzinna, Myga ma misję inspirowania innych do holistycznego podejścia do indywidualnego i zbiorowego dobrobytu poprzez kreatywne praktyki i ekologiczne produkty – i nie planuje w najbliższym czasie zwalniać tempa!

 

 

myga family

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl